İnstagram Gizli Profilleri Görme

Herkese merhabalar. Uzun zamandır yazıp çizmiyordum. Hayatımdaki hareketlilik beni blogumdan uzaklaştırmıştı ama bugün sizlere instagramda arkadaşımız olarak ekli olmayan kişilerin profillerini görmekten bahsedeceğim. günümüzde instagramda gizli profilleri görme olayı çokta zor değil 🙂

Resimde görmüş olduğunuz Postegro Any Profile Viewer uygulamasını Android telefonunuza indirmeniz gerekiyor ister Google Playden ister alttaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Uygulama İndirme Bağlantısı – Google Play Store Link

Uygulamayı telefonunuza yükleyip giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.

Yukarıda gördüğünüz gibi menülerden ne yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. biz Gizli Profilleri Görüntüleyine tıklayıp önceden ayarlamış olduğumuz fake hesap üzerinde deneyeceğiz.

Normalde profil instagramda alttaki şekilde görünüyor.

Ancak program ile arama yapıp girdiğimizde hem fotoğraflarını hemde hikayelerini görebilirsiniz.

Olay bu kadar basit bu programa alternatif olarak

“Zoomie” uygulaması ve igprivate.club/ – bestwhozi.com/login_page.html

web sitelerinide kullanabilirsiniz.

Virüs bulaşır mı?, Hesabım Çalınır mı ?

Arkadaşlar bu programlar pek güvenilir değil, şifrenizin çalınmasından çok hesabınız ile giriş yaptığınız için sizin adınıza instagramda takip işlemi yada profilinizde reklam amaçlı hikaye yayınlayabilme ihtimalleri mevcut ancak bu tarz işlemlemler için fake hesap üzerinden kullanırsanız herhangi bir sorun yaşamassınız.

Herkesin Gizli Profilini Görebilirmiyim ?

Herkesin profilini göremessiniz eee ne anladım bu işten derseniz sebebini açıklayayım.

Bu uygulamaların mantığı havuz oluşturmak misal (a) kişisi bu uygulamayı kullanmaya başlayınca uygulama (a) kişisinin ve tüm arkadaşlarının profillerini havuza topluyor toplanan havuzda istediğiniz kişi yoksa profili görünmüyor. Gizli numaraları bulma programları gibi mantık 🙂 Takıldığınız yer olursa ve görüşleriniz için yorumlarınızı bekliyorum.

Cw İsfihan’dan alıntıdır.

Yazar Hakkında
Toplam 19 yazı
Zekeriyya Tekin
Zekeriyya Tekin
6 Yaşından beri bilgisayar sevdası olan kendini web güvenliği, web tasarım Sosyal Mühendislik üzerinde geliştirdiğine inanan bir garip katip efendi :)
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara