Hakkimda

Yazmakta en zorlandığım kısım. İlkokulda tahtaya kalkıp kendimi tanıtıyormuş gibi hissederim hep 🙂

Zekeriyya Tekin ismim ( 2 y ile ) resmi kurumlarda ilk seferde doğru yazanı görmedim. Onlara da hak vermek lazım 🙂 27/08/1995 Artvin Merkez doğumluyum. Bilgisayar ile 6 yaşında tanıştım. O zamanlar tek amacım oyun oynamaktı. Oyun crackleri,hileleri derken kendimi sanal dünyada buldum. 2000 li yıllarda aktif hack sitelerine kayıt olarak sürekli araştırmaya başladım. Tabiri caizse asosyalliğin dibine vurdum 🙂 Sql İnjection,Trojan (Fudlama,crypter), Photoshop, Hazır Sistemler ( Kurulum, Eklenti düzenleme, Sistem Zaafiyetleri) üzerinde kendimi tatmin edecek kadar geliştirdiğime inanıyorum.
Hayatım boyunca ders çalışmayı hiç sevmedim, sevemedim. buna bağlı olarak da okul hayatım kötü geçti tabi 🙂 Bazıları der ya hani ‘Ulan keşke o yıllara geri dönsem de ders çalışıp daha iyi yerlere gelsem…’ aman benden uzak olsun ben hayatımdan memnunum.

Son 3 yıldır bilgisayarı haber takip etmek, sosyal medya hesaplarıma bakmak ve Cs Go oynamak için kullanıyordum. Bunlara ek olarak blog eklenmiş oldu 🙂 Yaşantımdan olsun, Gündemden olsun, Bilgisayar ile alakalı olsun aklımdan geçenleri buraya aktarmayı planlıyorum…

×

Bir Şeyler Ara